Co Ty Na To?

czas na działanie

Pomimo deszczu i chłodu, a mimo to ku ogromnej satysfakcji uczestników odbyła się druga edycja triathlonu w Skierniewicach. Rower 27km, Kajak 3,5km, Bieg 5km. Do tego szereg konkurencji towarzyszących dla dzieci i młodzieży. Pięknie wyglądała rywalizacja najmłodszych, choć niektórych rodziców ponosiły własne ambicje a szczytem był widok nadambicjonalnego tatusia targającego biegiem płaczące dziecko za rękę do mety. Warto pamiętać, że ostatecznie chodzi tu o sportową radosną zabawę a nie zestresowanie maluchów.
Główną konkurencję kończyło 38 zawodników. Kameralnie, ale cóż to były za emocje :) Ze względu na deszcz etap rowerowy i kajakowy nie należał może do najprzyjemniejszych, ale z kolei lekkie chłodne powietrze pozwalało wydobyć wysoki potencjał wytrzymałościowy. Gratulujemy zwycięzcom i każdemu z osobna :) Specjalne gratulacje dla anonimowego zawodnika, który przerwał jazdę, aby poratować pompką uczestnika w potrzebie ;) Zapraszamy do kolejnych edycji Triathlon Skierniewice i bogatej galerii zdjęć. (Na telefonach po wejściu do galerii zdjęcia przewijamy w bok).
Kategoria Open: Jasion Robert 1:40:37, Gabrych Łukasz 1:45:18, Kalisiak Tomasz 1:47:03
Kobiety: Nikodemiak Paulina 2:04:40, Wintrowicz Agnieszka 2:07:25, Laska Anna 2:19:31

Sztafety: 1: Team na Triathlon (Robert Lorenc - rower; Michał Grotkowski - kajak; Artur Zakrzewski - bieg): 1:36:14, 2: SSB Sport TeamAdam Zawiasa - rower; Michał Zawiasa - rower; Bartłomiej Pająk - bieg 1:38:50, 3: aleczne TygrysyMarcin Świderek - rower; Kamil Kawa - kajak; Artur Kamiński - bieg 1:40:33

 

WYNIKI: http://chronotex.pl/wyniki/

II Triathlon Skierniewice 2019. Zdjęcia, Wyniki, Relacja

09 września 2019