Co Ty Na To?

czas na działanie

Skierniewickie Święto Kolarstwa 2019 Road Race zakończyło się zadowoleniem i satysfakcją tak uczestników, jak i kibiców. Impreza była zainspirowana przez Cezarego Zamana (www.zamanagroup.pl) www.zamanagroup.pl oragnizowana wspólnie przez OSIR Skierniewice, Urząd Miasta Skierniewice, Starostwo Powiatowe w Skierniewicach, Urząd Gminy Skierniewice, a także firmę Elin-Geslan. Nie ma lepszej motywacji dla sportowca jak udział w zawodach, a to, że odbywają się one w Skierniewicach szczególnie "nakręca" lokalnych zawodników do uprawiania kolarstwa.

 

Szosowcy ścigali się w trzech konkurencjach: Jazda indywidualna na czas, Kryterium uliczne oraz Wyścig ze startu wspólnego, obejmując swoim zasięgiem powiat i miasto Skierniewice. Ścigali się zarówno zawodnicy mocni, wysmagane wiatrem "charty" jak i debiutanci. Pomimo wysiłku, wszyscy zadowoleni i szczęśliwi. I o to chodzi w tym sporcie. Jeżeli się walczy to już jest się zwycięzcą :)

 

W tym roku termin skolidował z naszym startem w Berlin Marathon (relacja wkrótce:), natomiast do przyszłej edycji zawodów szosowych nasza redakcja cotynato.com.pl popracuje nad prędkością :) i wystawi również własną reprezentację na Skierniewice Road Race 2020 :).Zwycięzcom i wszystkim uczestnikom tegorocznego wyścigu szczerze gratulujemy i składamy wyrazy uznania.Oczywiście poprzez obiektywy naszych świetnych fotografów z ekipy CoTyNaTo mieliśmy na wszystko "oko" :) Zapraszamy do galerii cz.1.:

Fot.: Mariusz Lesiak

 

NOWE ZDJĘCIA Skierniewice Road Race 28-29.09.2019. Cz.2

01 października 2019